Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Evsel Atık Konteyneri
Evsel Atık Konteyneri
  • 73
  • 13 Kasım 2017, 23:16

Evsel Atık Konteyneri

Evsel Atık Konteyneri

Kimyasal atık malzemeleri koymak için kullanılan konteyner tiplerinde Ambalaj  atik konteyner iç havalandırma sistemleri olmaktadır. Yüzey kaplaması dayanıklı olan saclarda yüksek kalite yapılarak üretimler yapılan bu malzemelerde daha sağlam savunma yapan sahalarda önemli olan inşaat projelerinde doğal gaz petrol ham madde sanayisinde maden savunma sanayisi gibi çok sayıda alanda sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Özel ebatlı tipleri olan cam yöntemleri kaliteli olmasının yanısıra huzur dolu ortam oluşturan prefabrik yapı biçiminde olan bu ürünler kimyasal atıkları depolamada ya da nakliye yapılmasında önemli rol oynar. İlgili gemi sanayisinde katiyen yanma olmamasına karşı dıştan korumalı ısıdan güneşten etkilenmeyen 20 kat kalın kaplama yapılan bu ürünler orijinal destek veren garantide satışı yapılan destekleyici katmana sahip olan ürünlerdir.

 

Arazilerden alınan ürünleri evsel atik konteyner vasıtası ile içinde barındıracak biçimde ölçülendirilmesi olmasından kaynaklı basit kullanım sağlar. Yükleme açısından sorun teşkil etmeden her tır gibi araçları kullanacak olan ve bütün malzemeleri ve ek parçaları önemli olan ürünlerdir. Her kalitede özen gösterilen parpa ayrıntıları yüksek araç sınıflarında nakliye prosedürlerini sağlamak adına kimyasal atıkları özenle sıkıştırarak rastgele patlama riskine karşı engel olacak sinyal sistemiyle çalışır. İçinde bulunan duman detektöre vasıtası ile etkin rol oynayan uyarıcı sitem vardır. Ayrıca iç düzende kamera olması uyarı fonksiyonları içinde olan ışıklandırma ses verme uyarı ikaz etiketleri olması derli toplu yerleşim yapılacak olan ranza ve denge sistemi forklift bağlantılı aparatları girişim kilit emniyet bağlantılı sistemi vasıtası ile gece yüklemesine izin verilir. İçerisinde gece görüş kamerası ı ve sinyal sistemi olması maliyeti arttıran durumdur.

 

  Evsel malzeme atıkları üzerine türlü fabrika eşyalarınızı taşıyabilen son sınıf kalitede garantili öz güven verebilecek tertemiz araçlarla Kimyasal atik konteyner uzun yolculukların konteyner gibi istediğinizi her tarz depolama birimler görevini gören bu ürün uzun yıllar dayanıklı olabilecek ayrıntılara sahiptir. İlgili ürünler de kurumsal yüklü fabrika prosedürlerinde en hızlı çözümleri sağlayacak olan ürünler olması önemli husustur. Ayrıca atıl malzemeleri dışarıya koku vermemesini sağlamak amacıyla iç sistemde kontrol sistemi oluşturulmuştur.

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

  •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
  •   0 850 888 10 21
  •   info@avrupakonteyner.com
  •   0 505 108 42 10
  •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz