Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Konteyner,Atık Konteyner,Cafe Konteyner - Kiralık Konteyner
  • Kiralık Konteyner

Kiralık Konteyner

Kiralık Konteyner

Konfor olarak hesaba katıldığında bir ev kadar büyük olmayacağı için çok da rahat olduğu söylenemez ama her ihtiyaçlarınıza karşılık olarak cevap alabileceğiniz ve soğuk kış aylarında bile başınızı sokup başında ısınabileceğiniz sobanın bulunduğu bununla birlikte da banyo ve tuvalet gibi ihtiyaçlarının da karşılanabilmesi için düzenlenmiş olan bu Kiralık konteyner uygulaması her inşaat firmasında bulunmaktadır.

Maliyet şeklinde de çok fazla masrafa neden olmayan hatta bununla birlikte sizden de ekstra masraf istenmemektedir. Her zaman için inşaat sahibi ile anlaşmalı olarak çalışan bu konteynerleri kiralayan ve hatta yerine göre de satış yapan firmalar bulunmaktadır. Dışındaki maddenin sac kaplama olması nedeniyle de her an dış faktörlere karşı da koruma altında olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

İç yüzey ve tavanları için de PVC kaplama kullanan firmalar bu üretimleri özel olarak yalnızca belli alanlarda kullanılması için gerçekleştirildiğini de belirtmektedir. Sadece kiralamak istediğinizi bildirmeniz yeterli, hemen kamyon sayesinde getirerek kurulumunu gerçekleştirmektedirler.

2. EL KONTEYNER ALIMININ AVANTAJLARI

Konteynerlar yapı olarak sağlam ve dayanıklıdırlar. ISO 6364 standartlarına makul olarak üretilmeleri zorunludur. Uzun süreli ve çoğunlukla ağır işler için üretilmişlerdir. Bu yönüyle, ikinci el bir konteyner, kullanıcısı için uzun yıllar verimli olabilecektir.
2. El konteyner kiralamak için son derece gelişmiş bir piyasa mevcuttur. Özellikle konteynerların kullanım alanlarının genişlemesi, 2. El konteyner alımının piyasasını da geliştirmiştir.
2. El konteyner kiralamak için her boyut, renk ve modelde ürün bulunabilir. Ürün yelpazesinin genişliği içinde bütçe denetimi yapmak ve ekonomik alışverişler gerçekleştirmek mümkün olabilir.
2. El konteyner alımı yapılabilecek konteyner ürünlerinin yelpazesi içinde, çoğu farklı ürün mevcut.

Ofis konteynerları, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre biçimlenen konteyner yapıları sunmaktadır. Isı ve ses  yalıtımı yapılan konteyner yapılarda sessiz ve sıcak bir çalışma alanı sağlanabilir. Personel ve departman ihtiyacının büyüklüğüne göre konteyner yapının genişlik özellikleri belirlenebilir. kiralık konteyner ofis konteynerlarının canlı bir pazarı vardır.
Konut konteynerları, kullanıcılarına, isterlerse kentin dışında, kendiliğinden yetebilen konut özellikleri sunmaktadır. İsterlerse kentlere yakın yerlerde, şahsi ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş lüks ve resimliği hoş bir yuva elde edebilirler. Her geçen gün konteyner konutları tercih eden kişi sayısının artması, 2. El konteyner alımında dinamik bir pazarı ortaya çıkartmaktadır. Pazarın canlılığı, kullanıcılarına makul fiyatlara 2. El konteyner alma imkânı sağlamaktadır.
Soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin taze muhafaza edilmesini sağlayarak başta gıda sektörü olmak suretiyle, şahsi kullanıcıların da çeşitlenen ihtiyaçlarına yanıt verme imkânı sağlamaktadır. Gıda ürünlerinin uzak mesafelerde taşınması konusu ile ilgili önemli bir yer edinen soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin kurumsal ve şahsi stoklarda saklanmalarına da yardımcı olmaktadır. Çoğunlukla ithal ürünler olarak gelen soğutuculu konteynerların döviz kuruna bağlı liste fiyatları kullanıcıların 2. El konteyner alımını tercih etmelerine neden olmaktadır.
Raflı konteynerlar, çeşitli ürünlerin muhafazası ve sergilenmesi için büyük bir basitlık sağlamaktadır. Büyük mağazaların geniş yelpazedeki ürünlerinin stoklarda korunumunda ve müşteriye sunulan sergilerinde yer alabilmektedirler. Özel güvenlikli raflı konteynerlar, tehlikeli maddelerin dış etmenlerle temasını engelleyerek, laboratuarlarda, kimyasal atık ünitelerinde, fabrikada ve sanayinin çeşitli kollarında ihtiyaçlara yanıt vermektedirler. İşlevsel özellikleri, 2. El konteyner alımında önemli yer tutmaktadır.
Bazı özel dizayn konteyner ürünleri, yapıya yerleştirilmiş tank vasıtası ile sıvı ürünlerin taşınmasında büyük basitlık sağlamaktadır. Basit ve sağlam yapıları sebebiyle 2. El konteyner alımında dinamiklik sağlarlar.
Konteynerların kullanım alanları arttıkça, 2. El konteyner alımına yönelen kullanıcı sayısı da artmaktadır. Uygun fiyatları ile sağlam, sürdürülebilir ve taşınabilir yapıları vasıtası ile konteyner piyasası daha büyük gelişim gösterirken, 2. El konteyner alımında da daha çok kullanıcı gündelik yaşam ihtiyaçlarına yanıt verecek ürünlere ulaşabilmektedir.

Kataloğumuza bakma fırsatınız oldu mu ?

Bize Ulaşın

  •   Osmangazi Mahallesi, Mezarlık Cd. No:4, 34887 Sancaktepe/İstanbul
  •   0 850 888 10 21
  •   info@avrupakonteyner.com
  •   0 505 108 42 10
  •   0 505 108 42 10

Haritada Yerimiz