Kimyasal Madde Yangın Söndürme Sistemli Depolama Konteyneri

Kimyasal Madde Yangın Söndürme Sistemli Depolama Konteyneri

Yangın Sınıfı Olan Tehlikeli Atık  ve Madde  Depolama Konteyner

Atık konteyner bu yenilikçi yapılar, tehlikeli malzemelerin güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması için bağımsız, anahtar teslimi bir çözümdür.

Depolama gereksinimlerinize göre yangına dayanıklı veya yangına dayanıklı olmayan konstrüksiyonla birlikte sunulan Yangın  kimyasal depolama konteynerleri , tehlikeli materyalleri zararlı koşullardan ve hırsızlıktan korurken, tüm geçerli kodlara ve gereksinimlere uyulmasına yardımcı olur. Yangına Dayanıklı Kimyasal depolama Konteyner  hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Tehlikeli maddeleri güvenli bir şekilde saklamanın en iyi yolunu seçmek sorunlu olabilir. Birçok seçenek mevcut olduğunda, bu önemli seçimi yapmak için bir proje yöneticisi bunalmış olabilir. Özel yapım konteynerlerimiz ile kimyasal depolama ihtiyaçlarınız için basit ve kolay bir çözüm sağlar.

Uygun olan tehlikeli veya patlayıcı depolama alanı sadece sizin için değil, aynı zamanda ekibinize, çevreye ve çevreye de katkıda bulunur. Kimyasal depolama aksesuarlarımız, hazmat depolama ile ilgili tehlikeleri hafifleterek paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yangına Dayanıklı Konteyner , pestisitler, herbisitler, gübreler, kostik kimyasallar, boyalar, çözücüler ve daha fazlası gibi yanıcı olmayan kimyasalların depolanması için güvenli ve etkili bir alan sağlar. Bu binalar ayrıca, belirlenmiş depolama alanınızın diğer binalardan en az 75 m uzakta olması koşuluyla yanıcı kimyasalların depolanması için seçeneklerdir. Tehlikeli Maddelerin Yangına Dayanıklı Olmayan bir binada saklanmasından önce yerel düzenlemelerinizi doğrulayın.

Yanmaz kimyasal depolama binalarımızın tümü aşağıdakilerle donatılmıştır:

  1. Exproof Aydınlatma
  2. Mekanik Egzoz Fanı
  3. Kuru Kimyasal Yangın Söndürme Sistemi
  4. Premium 12 Ölçü Çelik Konstrüksiyon
  5. Ağır Kilitli Güvenlik
  6. Yerleşik İkincil Dökülme Toplama Karması
  7. Tambur Depolama Kapasitesi Seçenekleri: 1 ila 12, 27, 42 veya 57 varil
  8. Ağır forklift ile hareket ettirilebilir
  9. Vinç Kaldırma Pabuçları

Hızlı iletişim

Whatsapp

Whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. İstek ve Görüşlerinizi bildirmek için aşağıdakı butonu kullanabilirsiniz
Whatsapp Destek