Kompozit Kaplama Konteyner

Kompozit Kaplama Konteyner

Cafe ve Büfe Konteyner

Siz ve şirketiniz için özel kafe, bar, kiosk, restoran ve satış konteynerleri üretiyoruz. Farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda birçok alternatif model ile hizmet veriyoruz. Bize sadece konseptinizi söyleyin, gerisini biz tasarlayın. Tam donanımlı veya yarı donanımlı konteyner modellerimiz mevcuttur. Tüm tasarım ve proleleri konteyner olarak tasarlayabilir ve üretebiliriz.  Kompozit panel konteynerimiz yaz ve kış koşullarına göre 365 gün kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Tek hedefimiz siz ve müşterilerinizin en yüksek kalitede hizmet almasıdır.

KONSEPT TASARIMLAR, ÖZGÜN KONTEYNERLER & YAŞAM STİLİ!

Kompozit kaplama  konteynerlerimiz bir çok   müşterilerimizin tercihidir.İster mobil ofisinize isterseniz büfe ve cafe  projelerinde  kompozit kaplama   tercih edebilirsiniz.Dış yapısıyla daha sağlam ve kaliteli bir ürün seçeneğidir.

Biz yaşama renk katmak, ihtiyaç duyduğunuz yerde sizi mutluk edecek çözümleri sunmak için hazırız. Modüler, temel ihtiyacı duymayan, kolayca kurulup sökülebilir ve daha ötesi modern ve şık bir yaşam ünitesi...

Hızlı iletişim

Whatsapp

Whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. İstek ve Görüşlerinizi bildirmek için aşağıdakı butonu kullanabilirsiniz
Whatsapp Destek

Proje Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=WOhVW3XZUnU